Naše služby

Grafické práce a výroba reklamy

Nabízíme tvorbu loga, webdesign, veškeré tiskoviny - vizitky, letáky, kalendáře, pohlednice, samolepky a další. Realizujeme reklamní popisy vozidel, výloh, vývěsní štíty, reklamní bannery, poutače, 3D plastické nápisy, veloplošný tisk, firemní vlajky a stožáry, vitríny na informace, prezentační systémy, stojany na letáky a další. 

Světelná reklama

Nabízíme světelné reklamní panely, výstrčky, nápisy z jednotlivých plastických písmen a tvarované světelné reklamy. Prosvícení pomocí moderní a úsporné LED technologie. Na požádání Vám rádi navrhneme vhodný typ a velikost reklamy, zdarma zpracujeme grafickou vizualizaci a cenovou kalkulaci. 

Systémy orientačního značení

Realizujeme kompletní systémy orientačního značení v budovách a exteriérech. Od projektu a výběru nejvhodnějšího systému po grafické návrhy, vlastní výrobu, montáž a následný servis. Rozsah značení může zahrnovat např. venkovní firemní totem, značení areálu, označení budovy, v interiéru pak hlavní orientační tabuli, patrové tabule, směrníky, závěsy, označení kanceláří, technických místností, piktogramy a číslování dveří.Dále pak doplňky jako informační vitríny, klaprámy, stojánky na prospekty, jmenovky na stůl a pod. Moderní systémy orientačního značení se vyrábí převážně z hliníkových modulárních komponentů s důrazem na jednoduchou výměnu informací.

Bezpečnostní značení

Provádíme bezpečnostní značení únikových cest a východů a požární značení. Dále značení pro šeroslepé a těl. postižené dle vyhlášky 369/01 a fotoluminiscenční značení dle nařízení vlády z 14.11.2001. Jednotlivé piktogramy mohou být dodány jako samolepka, na plastovém nebo hliníkovém nosiči, ale i na stejném podkladu jako systém orientačního značení, např. eloxovaný hliník. Součástí dodávky mohou být i vitrínky na evakuační plány a požární směrnice.

Reklamní předměty

Nabízíme Vám reklamní předměty s vaším logem, buď s potiskem, laserem, gravírováním nebo výšivkou. Od běžných reklamních předmětů, jako jsou např. propisovací tužky, hrníčky, trička, tašky, osušky, kalendáře až po originální dárky, tvořené přímo pro klienta. Pro vaši inspiraci nabízíme výběr z katalogů všech předních dodavatelů, kde naleznete tisíce originálních nápadů pro vaši firemní prezentaci.